Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismart/ftp/promosmart/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/ismart/ftp/promosmart/wp-includes/plugin.php on line 601
Nadruki na gotowych piłkach sportowych | Promosmart

Nadruki na gotowych piłkach sportowych

Wykorzystaj potencjał promocyjny
MISTRZOSTW ŚWIATA w piłce nożnej

Piłka sportowa z logo firmy to świetny, unikalny gadżet reklamowy, który można wykorzystać m.in. jako:
- efektowny prezent dla klientów lub kontrahentów
- nietuzinkową nagrodę w konkursie

Wykonujemy nadruki na gotowych piłkach sportowych - nożnych lub siatkowych

Alternatywnym rozwiązaniem dla produkcji piłek sportowych w szacie graficznej klienta jest wykonanie nadruku na gotowej piłce. Ze względu na rozmiar oraz kształt piłki na gotowych piłkach sportowych wykonujemy wyłącznie jednokolorowe nadruki . Maksymalna średnica nadruku wynosi 5-6 cm.
W przypadku zainteresowania nadrukiem wielokolorowym, bez ograniczeń wielkości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcji piłek sportowych.
W ofercie posiadamy wysokiej jakości piłki nożne oraz siatkowe w kolorze jednolitym białym lub w barwach narodowych z napisem POLSKA oraz godłem i flagą, idealne do nadruku logo lub nazwy firmy czy instytucji.

Nadruk możemy również wykonać na dowolnej piłce nożnej lub siatkowej bez względu na jej kolorystykę, czy grafikę jaka się na niej znajduje. W ofercie posiadamy również popularne piłki znanych marek, np. replikę oficjalnej piłki nożnej MŚ Rosja 2018, replika piłek z Ligi Mistrzów. Nadruk logo na oficjalnej piłce mistrzostw to świetna promocja marki dzięki połączeniu z popularnym, pożądanym gadżetem.

Minimalna ilość piłek pod nadruk: 50 szt.

Orientacyjny czas realizacji zamówień: 5-10 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu

Warunki płatności: przedpłata w wysokości 100% w chwili potwierdzenia zamówienia

Cennik [PLN netto] wykonania nadruku na gotowej piłce sportowej:

W CELU UZYSKANIA NAJLEPSZEJ CENY PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA

Uwaga! Nadruki wykonujemy wyłącznie na piłkach zakupionych u nas!